Vzorové Byty

A102, 2+kk vzorový byt

Byt A102, 2+kk s 2 balkony

1Světlý byt loftového typu s dispozicí 2+kk  a výměrou 78 m2– opravdový prostor pro život. Obě obytné místnosti mají vlastní balkón orientovaný do zeleně blízkého parku. Původní industriální prvky stropu dodají punc originality a jedinečnosti celému bytu. Dvě koupelny, úložné a technické místnosti, oddělená klidová zóna - to je byt, který Vás nenutí dělat kompromisy mezi velikostí bytu a jeho cenou!

Byt A102 - Byt 2+kk pro náročné klienty, kteří nechtějí dělat kompromisy!

A208, 2+kk, vzorový byt

Byt A208, 2+kk originální prvky

Světlý byt s dispozicí 2+kk, o výměře 52,8 m2 za skvělou cenu. Orientace bytu na jih a západ. Kvalitní materiály a moderní pojetí interiéru s jedinečnými prvky. Velkou výhodou bytu A208 je klid, a to díky jeho umístění směrem do vnitrobloku.

Ideální pro ty, kteří ocení originální romantické bydlení ve věži!

Byt A208 – byt 2+kk pro klienty s romantickou duší!

Byt D103, jižně orientovaný 2+kk s terasou

Byt D103, jižně orientovaný 2+kk s terasou

4Tento byt se nachází v novém bytovém projektu Lochkov Lofts, který vznikl citlivou přestavbou bývalého pivovaru a sladovny na Praze 5 - Lochkov. Bytová jednotka D103 se zahradou se nachází v 1.NP budovy D. Celková užitná plocha bytu je 58,7 m2 a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem o výměře 29,3 m2 a ložnice o výměře 16,2 m2. Byt nabízí vysoký standard vybavení, jakými jsou např. dřevěná Euro okna, protipožární vchodové dveře III. třídy nebo kvalitní dřevěné podlahy v obytných místnostech a keramické obklady v koupelně. V bezprostřední blízkosti bytu se nachází park se vzrostlými stromy. V Lochkově je mateřská školka, knihovna, restaurace s výbornou kuchyní, dětské hřiště, fotbalové hřiště a spousta dalších příležitostí k aktivnímu odpočínku.

Byt C201, světlý 3+kk, vhodný pro mladou rodinu

Byt C201, světlý 3+kk, vhodný pro mladou rodinu

3Nabízíme Vám nový, velmi světlý, moderní byt 3+kk o rozloze 75,3m2 v 2. NP objektu C. Byt je ihned k nastěhování. Jednotka se nachází v bývalém lochkovském pivovaru, který prošel zdařilou rekonstrukcí na obytný komplex čtyř nízkopodlažních bytových domů. Jednotka se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem o výměře 35, 2 m2 a dvou pokojů 14,3 m2 a 13,5 m2. Dále je zde koupelna a samostatné WC. Byt nabízí vysoký standard vybavení, jakými jsou např. dřevěná Euro okna, protipožární vchodové dveře III. třídy nebo kvalitní dřevěné podlahy v obytných místnostech a keramické obklady v sociálním zázemí. V bezprostřední blízkosti bytu se nachází park.V Lochkově je mateřská školka, knihovna, dětské hřiště, fotbalové hřiště, restaurace s výbornou kuchyní.