Euro Ventures

Euro Ventures

Euro Ventures je developerská společnost specializující se na výstavbu rezidenčních projektů a investorské aktivity. V České republice působí od roku 2004. Zaměřuje se především na rekonstrukci historických domů v širším centru Prahy a renovaci kulturních a průmyslových staveb v okolí hlavního města. Klientům vždy nabízí velmi kvalitní a harmonické bydlení s respektem k historii, architektuře a přírodě. Ve svých projektech klade důraz na originalitu, exkluzivitu, vysokou úroveň kvality a osobitého ducha, který vzniká při propojení moderního designu a materiálů s historickými prvky původních staveb.

Jedním z prvních úspěšně dokončených projektů Euro Ventures je renovace secesního domu z počátku 19. století v Mělnické ul. 10 na Malé Straně. Bytový dům byl zrekonstruován s citem a umem do podoby dvanácti nadstandardních bytů a dvou luxusních penthousů umístěných v posledním patře s úžasným výhledem na Pražský hrad. Vkusné použití nových materiálů v kombinaci s těmi původními tak dodaly výsledné práci punc exklusivity.

Dalším úspěšně dokončeným projektem Euro Ventures je rekonstrukce činžovního domu z počátku minulého století v Žerotínově ul. v příjemné a klidné části Žižkova. Velkou předností tohoto stylového projektu s 11 byty a 2 ateliéry, pod názvem Žerotínova 40, jsou vysoké stropy, velkorysé místnosti a jižně orientované balkóny či terasy s výhledy do soukromé zahrady ve vnitrobloku. Prostorové řešení bytů je navrženo tak, aby splňovalo i ty nejnáročnější požadavky na dnešní moderní bydlení.

Aktuálním developerským projektem je projekt Lochkov Lofts situovaný v jihozápadní části Prahy, na okraji poklidného Lochkova. Ten na místo bývalé továrny na cikorii, později přebudované na pivovar a sladovnu, přivede 76 originálních bytů s industriálními prvky. Nabídne tak exkluzivní a osobité bydlení pro všechny, kteří touží získat výjimečný byt s unikátními detaily a působivou atmosférou, a přitom požadují klidné, komfortní bydlení v zeleni, občanskou vybavenost v dosahu a dobrou dostupnost do centra hlavního města. Projekt navíc představuje citlivou symbiózu historických budov se soudobou architekturou v moderním stylu.

Další projekty, jako jsou rekonstrukce historických kulturních, průmyslových a zemědělských objektů, bude naše společnost Euro Ventures realizovat v blízkém okolí Prahy. Jedná se o projekt U Turského rybníka, který je situován do malebné vesničky Tursko na západě Prahy mezi obcemi Roztoky a Kralupy nad Vltavou. Rekonstrukcí původních koníren a výstavbou nových řadových a bytových domů zde vznikne zajímavé bydlení ve venkovském stylu nedaleko rybníka s lipovou alejí.

Druhým chystaným projektem je rekonstrukce zámečku a statku v obci Tmaň v Českém krasu nedalekou Berouna. Rezidenční complex Chateau Tmaň nabídne byty a rodinné domy různých typů a velikostí. Exkluzivní budou především velké mezonety v původních zámeckých sálech či loftové byty v bývalé sýpce. Součástí komplexu bude kromě vlastních zahrad také upravený zámecký park.